Vastu Planētu harmonizētājs

Ar planetāro jantru palīdzību var kompensēt daudzus vastu defektus. Katram ģeogrāfiskajam virzienam atbilstošo jantru sk. nodaļā (Astroloģija- Jantras).

Lai cīnītos ar grūti labojamiem vastu defektiem ir izveidots 9 Planētu Harmonizētājs. Šajā ierīcē ir apvienotas 8 ģeogrāfisko virzienu jantras un Vastu Puruša jantra, kuru enerģiju pastiprina kristāla piramīdas. Šis instruments ir tik spēcīgs, ka spēj likvidēt lielāko daļu vastu defektu  (līdz pat 80%) 22m rādiusā. Viņš harmonizē visu piecu elementu līdzsvaru (gaiss, ūdens, uguns, zeme, ēters). Tas ir brīnišķīgs instruments, kurš ļauj labāk izjust savās mājās mieru un  harmoniju, vieglāk nomierināt prātu, būt produktīvākam darbā, domāt ar skaidrāku galvu. 9 planētu harmonizētajs izstaro sabalancētu enerģiju, šādi tas harmonizē telpu.

Instruments ir jānovieto mājas vai biroja ģeometriskajā centrā un tas ir jāorientē atbilstoši debess pusēm. Ierīce nav rotaļlieta un to nedrīkst ikdienā aiztikt, traucēt. Ierīce darbosies efektīvāk, ja mēs veltīsim tai savu pateicību.

Ierīcei ir nepieciešams veikt aktivizēšanas rituālu, skaitot mantras katrai planetārajai un Vastu Puruša jantrai.