Ko darīt aptumsumu koridora laikā?

Aptumsumu koridors ir dramatisks periods, bet nekādā gadījumā nav pasaules gals. Katru gadu notiek vairāki aptumsumi. Tā ir regulāra dabas parādība. Mēs savā dzīvē piedzīvojam vairākus desmitus Saules un Mēness aptumsumus.

Svarīgākie momenti, kurus ir vērts ņemt vērā:

1. Priekšējā plānā izvirzās emocijas. Tās aizēno kritisko domāšanu.

2. Ja aptumsumu koridors sākas ar Saules aptumsumu, galvenie triecieni ir saistīti ar veselību, karjeru. Ja sākas ar Mēness aptumsumu, tad galvenie triecieni ir emocionāli.

3. Šis ir pieņemšanas un atlaišanas laiks. Ja kaut ko sirdī patiesi atlaid, tad tas ir uz ilgu laiku, vai pavisam. Ja ietiepīgi atbildi ar agresiju, tad esi drošs, Visums Tev atbildēs ar to pašu, tikai daudz stiprāk.

4. Šajā laikā var atklāties senāku notikumu dziļākā jēga, rodas iespēja labot kādas kļūdas, iespēja paskatīties uz kādiem notikumiem savā dzīvē no cita skatu punkta.

5. Plānus gan labāk neveidot. Aptumsumu laiks ir piemērots lai no kaut kā tiktu vaļā, nevis būvētu ko jaunu. Šis ir apziņas pārveidošanas laiks, laiks kad pastiprināti veikt garīgās prakses, atbrīvoties no tā, kas traucē iet tālāk. Laiks, kad atbrīvoties no veciem aizvainojumiem, nevajadzīgiem sakariem, neproduktīvām attiecībām, no visa vecā un liekā. Aptumsumi var parādīt lietas kurām pievērst pastiprinātu uzmanību, kur ir vājie punkti ar kuriem jāstrādā.

6. Slēptais var kļūt redzams.

Svarīgi ir kontrolēt emocijas, nekrist panikā, savaldīt agresiju, analizēt notikumus, meklēt cēloņus. Lēmumus pieņemt pēc aptumsuma koridora beigām.

7. Tavā dzīvē var parādīties kāds cilvēks ar kuru vairs neuzturi kontaktus, tas nozīmē, ka ar viņu attiecībās kaut ko nēesi nokārtojis un ir laiks to izdarīt.

No notikumiem nevajag vairīties, bet gan tos risināt, pretējā gadījumā, nerisinātās problēmas tikai padziļināsies.

Nevajag arī pieķerties pagātnei. Atlaid visu nevajadzīgo. Nepaliec pagātnē, ej uz priekšu un attīsties, maini savu domāšanu! Dzīvo arvien apzinātāk!

Izmet no mājam visus nevajadzīgos krāmus! Pabeidz iesāktās lietas! Nesāc jaunus projektus! Tiec vispirms skaidrībā ar sevi. Saglabā emocionālo mieru. Visu analizē.

Izstaro mīlestību un Visums Tev atbildēs ar to pašu!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.