10 dzīves pamatprincipi

1. Tu esi tieši tur, kur tev jābūt. Tici! Viss, kas notiek, notiek uz labu. Lai arī uz kāda ceļa tu neatrastos, nekas nenotiek nejauši. Visam ir augstāks mērķis.

2. Vienmēr esi gatavs jebkurām pārmaiņām, jo nekas nav pastāvīgs. Slikts vai labs – viss notiek. Pieņem katru minūti kāda tā ir.

3. Viss kas tev patiešām nepieciešams tev jau ir. Tā ir mīlestība, gars, līdzjūtība un gribasspēks. Tās ir lietas, kuras nosaka tavu raksturu un tevi kā cilvēku. Pasaule ik dienas veic mijiedarbību ar tevi šajā līmenī.

4. Dotajā brīdī tu esi tieši tāds cilvēks, par kuru tu vēlies būt. Galvenais mērķis ir harmonija ar sevi pašu. Nevajag sevi lauzt iegribas pēc. Tu mainīsies tikai tad, kad tu pieņemsi sevi, tādu kāds tu esi.

5  Tu pats nosaki savu vērtību. Tu nejutīsi laimi, kad tu mēģināsi iepatikties citiem, un gaidīsi no viņiem komplimentus un apstiprinājumu. Tici, kontrolēt svešas domas nav iespējams. Vienkārši mēģini iepatikties sev.

6. Ar grūtībām ir viegli cīnīties, ja tu skaties uz tām no citas puses. Ja tu pārāk satraucies un raizējies, tad tu pārstāj dzīvot reālajā pasaulē. Bet padomā – visas dzīves mērogā jebkurš nepatīkams notikums ir sīks un nenozīmīgs.

7. Dzīvo tagadnē. Protams var nožēlot pagātni un sapņot par nākotni, bet labāk atrast savu kaislību un darboties. Viss kas bija, tā ir tava pieredze. Un viss ka būs - tā ir pieredzes pielietošana šobrīd un tavas šodienas darbības sekas.

8. Atlaid bailes. Tu sapratīsi cilvēku būtību un tīras mīlestības šķīstumu, tikai tad, ja tu tiksi vaļā no bailēm. Kā? Ej savām bailēm pretī. Tikai tā tu viņas pārvarēsi.

9. Beidz visu kontrolēt. Tiešām tu domā, ka vari visu aprēķināt uz priekšu, pat jebkuru atbildes reakciju uz notikumiem? Iemācies mīlēt un dzīvot dzīvi bez sajūtas, ka visi tev ir parādā.

10. Pieņem visu kas ar tevi notiek bez aizspriedumiem. Cīnīties nav jēgas, jo tavs galvenais ienaidnieks esi tu pats. Mīlestība pašam pret sevi – lūk, kas tev palīdzēs.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.