Garīguma principi

Nav nekādas nozīmes vai Tu tici garīgumam, vai nē. Garīguma principi ir klātesoši ikviena cilvēka dzīvē kopš dzimšanas.

Četri garīguma principi:

1.      Ikviena tikšanās Tavā dzīvē ir ar kādu dziļāku jēgu. 

Neviens cilvēks Tavā dzīvē neienāk nejauši. Ikviens nes kādu ziņu, vai mācību, vai arī palīdz labāk izprast situāciju.


2.      Lai kas nenotiktu Tavā dzīvē, tas ir vienīgais pareizais un labākais variants no visiem iespējamajiem, kuri var ar Tevi notikt

Viss kas ir noticis ar Tevi, nevarēja nemaz notikt citādāk. Pat katra vismazākā detaļa. Nav nekādas nozīmes nožēlot notikušo ar frāzēm: “Ja vien es varētu izdarīt citādāk , tad...”. Citādāk nekas nemaz nevarēja notikt. Viss notikušais notika tieši tā, lai visi, kuri piedalījās attiecīgajā notikumā, gūtu vislielāko mācību un varētu virzīties tālāk uz priekšu.


3.      Ikviens moments, kurā kaut kas rodas, ir vislabākais brīdis šim sākumam

Jebkurš notikums sākas tam vispiemērotākajā brīdī. Ne agrāk un ne vēlāk. Kaut kas ienāk mūsu dzīvē tad, kad mēs esam tam gatavi.


4.      Tas kas ir beidzies, tas ir beidzies uz visiem laikiem.

Visi notikumi dzīvē ienāk, lai mēs mainītos, lai iemācītos kaut ko jaunu un ietu tālāk. Ja izmaiņas tevī ir notikušas, tad attiecīgās lietas vairs neatkārtosies. Ir svarīgi, iegūstot kādu pieredzi, tūlīt to atlaist un virzīties tālāk. Ja Tev šķiet, ka kaut kas visu laiku atkārtojas, tad nēesi izdarījis vajadzīgos secinājumus.


Ja šie vārdi Tev liekas interesanti, tad tikai tāpēc, ka esi gatavs tos saprast un esi gatavs apzināties, ka neviena sniegpārsliņa nenokrīt nevietā.

Esi labs pret sevi. Esi laimīgs. Dzīvo šeit un tagad, dzīvo ar sajūtu, ka rītdiena nekad nepienāks. Ja rītdiena pienāk, tad izdzīvo to par visiem 100%.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.